Valstybinis požiūris

//Valstybinis požiūris

Valstybinis požiūris

Kiekviena valstybė privalo turėti paslapčių. Be paslapčių ji yra niekas. Bet reikia iš kažkur tas paslaptis gauti. Ir iš kur lietuviai jas trauks – ir taip vieni apie kitus viską žino, net daugiau nei reikia. Bet tai kažkaip per menka – per daug asmeniška. Reikėtų kažko, visus apibendrinančio. Taigi, ėmė lietuviai ir įslaptino visuotinai žinomas tiesas. Pradžioje tai buvo juokinga: visi juokėsi susiriesdami. Bet kiek gi galima juoktis – pabodo, paskui pasimiršo. Gerai, kad kažkas turėjo valstybinį požiūrį – dabar turim ką saugot. Valstybingumą. Žinoma, ne už dyką – gerai apmokamą ne iš asmeninių pinigų.

Svetimi turtai

Suskaičiavo lietuvis svetimus pinigus – kiek daug visko prisipirktų: lėktuvus tris, keturias jachtas, du namus, automobilį… bet štai būtiniausiems dalykams ir trūksta. Perskaičiavo, bet vistiek tam, kas būtina – trūksta.
Vagys, sukčiai, žulikai…

Laikinas perteklius

Daug kam trūksta dėmesio, meilės, pinigų ir laiko. Kiti dievagojasi kad labai trūksta laimės ir sekmės. Apskritai labai daug ko trūksta ir beveik niekada nebūna gana. O lietuviams nieko netrūksta, todėl jie ir yra lietuviai. Tiesiog neturi – neturi ir tiek..

1701 Total Views 5 Views Today
2016-12-02T09:57:27+00:00June 23rd, 2014|