Watch It’s Not Just Watch
14785
Pelenų diena

Viskas paprasta – paversk tai, kas dega ugnimi – turėsi šilumos. Šiluma pagerins gyvenimą, ypač jei šaltis kausto iš vidaus. Bet per gerai nebus – tai kas gerai dega - gerai ir kainuoja. Kartais viskas, kuo gali pasišildyti, tai tik degantis kažkieno gyvenimas. Bet pasitaiko ir taip, kad per neapsižiūrėjimą šildomės rusenančia savo paties gyvastimi. Pasibarstykim galvas pelenais kol vėjas jų dar neišpustė.

awesome Modern Metro Style
driezai
Sustok akimirkai

Pirmi metai po pasaulio pabaigos. Nuo šalčio eižėja siela ir kiemas. Rodos viskas užšalo – vanduo kibire, sustingo net laikas kažkur kelyje. Kelios nuo kažkurios blokados užsilikusios pliauskos pavirsta išganinga šiluma. Sekundės atšyla ir laikas prabyla - triukšmingai nutiksi gatve. Vilties dar yra – viskas pasibaigs, viskas preis.

kazkas
kazkas
Tik pagalvok

Viskas praeina ir lieka tik gyvenimas. Toks, kokio norėjai ir toks, koks gavosi.

Nebūk būtajame laike. Veik dabar.

PROJEKTAS 2014

Psichologinė pagalba žmonėms, esantiems užsienyje. Struktūruoti konstruktyvūs sprendimai bei būdai psichologinių krizių bei ligų prevencijai. Visiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali kreiptis profesionalios psichologinės pagalbos užsienyje.

2015
. on line

Jie galėjo būti pavyzdžiu, bet buvo nelabai tinkami. Tinkamais galėjo būti /.... /, bet netiko kaip pavyzdys. Pavyzdžiui, mes: aš ir tu - nei tinkami, nei pavyzdingi. Kiek žinau, jie: jis ir ji - irgi tokie. Mes, pavyzdžiui, galėtume pasikeisti, bet tam nei tinkamas metas, nei tinkamos sąlygos ... Pavyzdžiui...

STEBĖK IR KEISK SAVO KALBĄ:
Vienas svarbiausių dalykų siekiantiems atstatyti savivertės jausmą yra stebėjimas, kaip tu pats kalbi apie save. Jeigu tavo savivertės jausmas žemas, tikriausiai apie save visą laiką kalbi neigiamai. Didžioji viso to dalis, galbūt net labai didelė, yra netiesa Tai - tam tikras melavimo būdas sau apie save.