Watch It’s Not Just Watch
14785
Pelenų diena

Viskas paprasta – paversk tai, kas dega ugnimi – turėsi šilumos. Šiluma pagerins gyvenimą, ypač jei šaltis kausto iš vidaus. Bet per gerai nebus – tai kas gerai dega - gerai ir kainuoja. Kartais viskas, kuo gali pasišildyti, tai tik degantis kažkieno gyvenimas. Bet pasitaiko ir taip, kad per neapsižiūrėjimą šildomės rusenančia savo paties gyvastimi. Pasibarstykim galvas pelenais kol vėjas jų dar neišpustė.

awesome Modern Metro Style
driezai
Sustok akimirkai

Pirmi metai po pasaulio pabaigos. Nuo šalčio eižėja siela ir kiemas. Rodos viskas užšalo – vanduo kibire, sustingo net laikas kažkur kelyje. Kelios nuo kažkurios blokados užsilikusios pliauskos pavirsta išganinga šiluma. Sekundės atšyla ir laikas prabyla - triukšmingai nutiksi gatve. Vilties dar yra – viskas pasibaigs, viskas preis.

kazkas
kazkas
Tik pagalvok

Viskas praeina ir lieka tik gyvenimas. Toks, kokio norėjai ir toks, koks gavosi.

Nebūk būtajame laike. Veik dabar.

...

Psichologinė pagalba žmonėms, esantiems užsienyje. Struktūruoti konstruktyvūs sprendimai bei būdai psichologinių krizių bei ligų prevencijai. Visiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali kreiptis profesionalios psichologinės pagalbos užsienyje.

2015
. on line

Kiekviena valstybė privalo turėti paslapčių. Be paslapčių ji yra niekas. Bet reikia iš kažkur tas paslaptis gauti. Ir iš kur lietuviai jas trauks – ir taip vieni apie kitus viską žino, net daugiau nei reikia. Bet tai kažkaip per menka – per daug asmeniška. Reiktų kažko, visus apibendrinančio. Taigi, ėmė lietuviai ir įslaptino visuotinai žinomas tiesas. Pradžioje tai buvo juokinga: visi juokėsi susiriesdami. Bet kiek gi galima juoktis - pabodo, paskui pasimiršo. Gerai, kad kažkas turėjo valstybinį požiūrį – dabar turim ką saugot. Valstybingumą. Žinoma, ne už dyką – gerai apmokamą ne iš asmeninių pinigų.

- See more at: http://www.topbloggingideas.com/2012/08/customize-html5-like-box.html#sthash.NnZ1m2SY.dpuf...